• امروز : پنج شنبه - ۲۷ خرداد - ۱۴۰۰

اخبار ویژه

اسامی نامزد های شوراهای شهرهای چهارگانه شهرستان سراب اعلام شد ملی پوشان سراب نایب قهرمان رقابت های استانی شدند ساختمان دانشگاه آزاد اسلامی مرکز مهربان به بهره‌برداری رسید آغاز عملیات اجرایی مجتمع تجاری و خدماتی دانشگاه آزاد اسلامی سراب عکاس معروف سرابی ائل گلی درگذشت راه دسترسی ۹ آب گرم سراب ساماندهی و ایجاد می‌شود کلنگ‌زنی پروژه دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی سراب دانشگاه آزاد اسلامی توسعه‌ یافته‌ترین دانشگاه حضوری جهان است توزیع ۸۶۰ تن کود شیمیایی اوره در شهرستان سراب بهره برداری از سامانه توزین در حال حرکت در محور بستان آباد – سراب عاملان حفاری غیر مجاز در شهرستان سراب دستگیر شدند حریق به جان توربین بادی سراب افتاد جاری شدن سیل در دوزدوزان آبگرفتگی شدید معابر سراب بعد از بارش چند دقیقه ای باران برنامه‌های سالروز آزادسازی خرمشهر در آذربایجان شرقی معرفی رئیس جدید بیمارستان محلاتی تبریز تجلیل از رانندگان برتر حمل و نقل آذربایجان شرقی خرابی ۲ جایگاه از ۳ جایگاه سی ان جی در سراب شناسایی دو آسیاب سنگی تاریخی در شهرستان سراب خانه‌های آسیب‌دیده از زلزله میانه و سراب تا پایان تیرماه تکمیل می‌شود

18
آخرین امار کرونا در شهرستان سراب

آمار کرونا در سراب مبتلایان به کرونا به چند نفر رسید

 • کد خبر : 948
 • ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
آمار کرونا در سراب مبتلایان به کرونا به چند نفر رسید
جدیدترین آمار مربوط به کرونا در شهرستان سراب از زبان سخنگوی دانشکده علوم پزشکی شهرستان سراب

آمار کرونا در سراب به گزارش سراب نیوز


۱۴۰۰/۰۱/۲۲


بستری های فعلی :۱۳۴ نفر
از این تعداد ۱۵ نفر امروز بستری شدند و ۹ نفر از ۱۳۴ نفر دربخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه هستند.
تعداد کل موارد مثبت به ۳۰۱۸ نفررسید که ۴۸ مورد مثبت مربوط به نمونه های ۲۴ ساعت گذشته بود.
با فوت یک نفراز بیماران شمار جان باختگان به ۱۴۰ نفررسید.
دکترنادی اطمینان داد که مدافعان سلامت اعم از پزشکان و کادردرمانی و بهداشتی و خدماتی علی رغم فشارهای سنگین کاری لحظه ای از خدمترسانی و مراقبت از بیماران دریغ نمی کنند.
وی گفت:به عنوان خادم کوچک حوزه سلامت به همه این جهادگران عرصه سلامت درود می فرستم

 


۱۴۰۰/۰۱/۱۴

در حال حاضر ۸۳نفر به علت درگیری ریوی و علائم بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری هستند که از این تعداد ۹ نفر تحت مراقبت های ویژه در بخش ICU قراردارند.

دبیرستاد کنترل و مهار کرونای شهرستان سراب تاکنون ۲۷۹۱ نفر در بیمارستان سراب به علت عوارض ناشی از بیماری بستری شدند که از این تعداد ۲۲۱۴ نفر ترخیص و بهبود یافتند و متاسفانه ۱۳۸ نفر جان خود را از دست دادند.

دکترنادی با اشاره به خیز چهارم کرونا گفت: پرهیز از دورهمی و تجمع،فاصله گذاری اجتماعی و استفاده مناسب از ماسک مهمترین عوامل پیشگیری از ابتلا به کرونا هستند و شهروندان برای حفط سلامتی خود و دیگران به این پروتکل ها اهمیت دهند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب در مورد واکسیناسیون در سراب گفت: تاکنون نزدیک ۴۰۰نفر از کادردرمانی و بهداشتی،پاکبانان و تعدادی از جانبازان واکسینه شدند و با رعایت اولویت در روزهای اـی نیز واکسیناسیون ادامه خواهد یافت.


۹۹/۰۶/۰۲

در حال حاضر شمار بستری شدگان : ۴۳ نفر
کل بستری ۱۱۵۲ مورد بوده که از این تعداد ۹۸۶ نفر با بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند
متاسفانه تاکنون ۵۵ نفرنیز دراثر بیماری کوید ۱۹ جان باختند.

درسراب از آزمایش کرونا ویروس برای ۲هزارو۷۵۹مورد انجام شده که تاکنون آزمایش ۸۱۲ نفر مثبت قطعی گزارش شده است


۹۹/۰۵/۰۸

به گزارش سراب نیوز، دکتراکبرنادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب گزارش داد که درحال حاضر شماربستری های بیمارستان ۶۹ نفرمی باشد.
دکترنادی یاداورشد:از ۸ اسفتد ماه ۹۸ که نخستین مورد ابتلا به کرونا درسراب تایید شد تا امروز ۸مرداد۹۹ موارد کل بستری۹۷۵مورد بوده که از این تعداد ۸۱۴ نفر با بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
وی افزود:متاسفانه تاکنون ۵۳ نفرنیز دراثر بیماری کووید ۱۹ جان باختند.

دبیرستاد پشگیری و مهارکرونا درسراب از آزمایش کرونا ویروس برای ۲هزارو۴۱۵مورد خبرداد و افزود:تاکنون ۷۰۰ نفر مثبت قطعی گزارش شده است.

دکترنادی تصریح کرد:شهروندان علامت دار باید به مراکز غربالگری درمرکز بهداشت ویا درمانگاه کرونا دربیمارستان مراجعه کنند تا تحت مراقبت ویژه و اقدامات کنترلی قرارگیرند.

وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی به کاهش ابتلا به کرونا منجرخو اهد شد گفت: شهروندان درحد امکان از ترددهای بی مورد و حضور در جاهای شلوغ اجتناب کنند


  ۹۹/۰۴/۳۱  شمار فوت شدگان ناشی از کرونا در سراب به ۵۲ نفر رسید

به گزارش پایگاه خبری سراب نیوز، دکتر نادی رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب با تشریح آخرین وضعیت شهرستان سراب از لحاظ شیوع بیماری کووئید ۱۹ گفت: تاکنون از کل ۲ هزارو ۲۳۱ تست آزمایشگاهی صورت گرفته، تعداد ۶۲۶ نفر مبتلابه ویروس کرونا بودند.

دکتر نادی با بیان این که در حال حاضر ۷۱ نفر به علت مشکلات تنفسی ناشی از کووئید ۱۹ در بیمارستان امام خمینی ره سراب بستری شدند یاد آور شد: تاکنون از ۸۴۹ بستری بیمارستانی،۷۲۵ نفر بهبودی خود را بازیافته و ترخیص شدند، ضمن اینکه سه نفر نیز در شرایط وخیم بیماری قرار دارد.

دبیر ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان سراب افزود: با درگذشت یک بیمار دیگر شمار از دست رفتگان به ۵۲نفر رسید.
این مقام مسئول در حوزه سلامت به شهروندان توصیه کرد تا همچنان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی؛شستشو و ضدعفونی دست‌ها و ماسک زدن به مقابله با کرونا بپردازند و از حضور در هرگونه تجمع و اجتماع خودداری کنند.


۹۹/۰۳/۲۵ شمار فوت شدگان کرونا در سراب به ۴۰ نفر رسید

به گزارش کانال خبری سراب دکتر نادی طی مصاحبه ای با خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما افزود : در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بخش ایزوله بیمارستان امام خمینی (ره) به ۲۱نفر رسیده است .

وی تعداد جانباختگان ازبیماران کرونایی را ۴۰ نفر اعلام کرد و افزود :تا به امروز نتیجه آزمایش ۳۱۰نفر ازمبتلایان به کرونا مثبت بوده است .

دکتر نادی ادامه داد:تا کنون ۱۳۴۳ مورد تست pcrاز بیماران سرپایی و بستری اخذ شده است .

رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب گفت :تا به امروز ۵۰۶بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان بستری شده اند که ازاین تعداد ۴۳۱نفر بهبود یافته اند .

وی ،با بیان اینکه وضعیت شهرستان سراب از نظر شیوع بیماری کرونا زرد می باشد، از عموم شهروندان خواست از تجمع در مراسمات و ترددهای غیر ضروری در اماکن عمومی خودداری کنند .


.

جدیدترین آمار : کرونا اولین قربانی خود را در سراب گرفت رئیس دانشکده علوم پزشکی سراب طی مصاحبه ای با قرارگاه زیستی سراب گفت : دو روز پیش، پیرمردی ۸۴ساله با علائم مشکوک به بیماری کرونا به بیمارستان امام خمینی (ره) مراجعه کرده بود که در بررسی های اولیه با توجه به علامت دار بودن بیمار در بخش ایزوله بستری شد و متاسفانه امروز جان خود را ازدست داد

 

جدید ترین آمار کرونا ۲۱ اسفند :  متاسفانه تا به الان ۲ نفر ا  شهرستان سراب بخاطر کرونا فوت کرده ۱۷ نفر به کرونا مبتلا سده و ۳۵ نفر بستری و منتظر اعلام نتیجه آزمایش می باشند

لینک کوتاه : https://news-sarab.ir/?p=948
 • نویسنده : اصغر برزگر
 • منبع : دانشکده علوم پزشکی سراب

نظرات مردم درخصوص این مطلب

 1. سلام وقتتون بخیر وخسته نباشید
  درسته روز به روز آمار میره بالا چون جلوی مراسمها گرفته نمیشه اگه چندتا از برگزارکننده مراسمها رو جریمه کنند بقیه هم مراسم نمیگیرن.

 2. آموزشگاهها چرا باز هستن؟چرا برخورد نمیشه؟؟؟

 3. چند نفر تا امروز فوت شده متاسفانه

 4. لطفا به روز رسانی کنید

 5. با سلام با توجه به تعطیلی غذاخوریها امروز شنبه مشاهده کردم یک غذاخوری در چهارراه دارایی باز هست چرا برخورد نمیشه با این هنجار شکنی

 6. تشکر از فرمانداری محترم به جهت تعطیلی بازار سراب

 7. چرا همه را نگران میکنین اخهههعع

 8. با توجه ب شرایط اقلیمی شهرستان ک گویا خوراک این ویروسه ،ترسمون اینه ک زادگاه عزیزمون جز آخرین مناطقی باشه ک کرونا ازش رخت خواهد بست و ترس مضاعف از هجمه مسافرین نوروزی ک شاید کمتر شده باشن اما قطعا خواهند بود ومسئولین ذیربط تدابیر لازم رو اندیشیدن ان شا ا.،.

 9. با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان و کادر درمانی ،درخواستم از فرماندار محترم شهرستان سراب این است که فقط در أین ایام بازار روتعطیل اعلام کنندومانع ورود خودروها با پلاک سایر شهرها شوند

 10. اگه امکانش هست تاریخش رو بروز کنید این متن برای ۱۷ اسفند .درحالیکه امروز ۱۹ اسفنده

 11. سلام خسته نباشید راسته که میگن این آمار دروغه ومبتلایان در سراب بیش از چهل نفره وامروز هفت مورد فوتی بود

 12. سلام خسته نباشید راسته که میگن این آمار دروغه ومبتلایان در سراب بیش از چهل نفره وامروز هفت مورد فوتی بود

 13. با سلام وخسته نباشید به پزشکان و پرستاران ازهمتان ممنون هرچه قدر تشکر کنم بازهم کم است خدا پشت پناهیان باشد

 14. شنیدم میگن این تعداد نفر ک مبتلا هستن از شهر سراب نیس از مهربان اوردنشون این خبر صحت داره؟

 15. با سلام وعرض خسته نباشید باید به همشهریان عزیزم بگویم خلاصی از دست کرونا یک راه هل دارد رعایت بهداشت فردی وقرنطینه خانکی تا کسیکه الوده هست نتواند به کس دیگر انتقال بدهد ومشکل خود شخص نیست واکر احتیاط نکنید به تمام عزیزانت خیانت میکنی پس زحمت عزیزانیکه دربیمارستان دارن دور از خانواده به ما سرویس میدهند حدر ندهیم با تشکر وسپاس نادرزمانی

 16. سلام از مسئولین عاجزانه تقاضا دارم که به فکر تعطیلی بازار باشند بعضی ازروستاییان میگن این شایعه است لطفا وروز به روز بازار شلوغتر میشود نمیتوان بیماری را کنترل کرد ارسالی ازطرف یک بازاری دلسوز

 17. باسلام وخسته نباشید به تمامیه پرسنل زحمتکش بیمارستان امام خمینی سراب وتمامی مسعولان لایق سراب لطفا به روستاهاهم جهت اطلاع رسانی ویروس کرونا وضدعوفنی کردن نیرو اعزام کنید با تشکر

 18. سلام خسته نباشید ببخشید با این کاراتون مردمو بد بخت میکنید نباید یکی از شهر دیگه وارد سراب بشه از تهران روزی ۱۰۰ نفر میان سراب مردم روستایی هم بد بخت مهمان میپزیره یعنی یکی تو روستا مبتلا بشه به خدا همه مبتلا میشن همه مردم خونه هم شهرو نگا نکنید اصلا یک مبتلا به کرونا که نمی دونه گرفته بده سراب یه خیابان بیشتر نداره کمش ۱۰۰ نفر مبتلا میکنه تو یه ساعت نزارید هیچ کس غیر بومی یه اصلا بومی بدون سند خونه وارد سراب نشه به خدا همه مبتلا میشن اقدام بشه با خدا دیوانه شدیم

 19. سلام خسته نباشید

 20. چرا از خون خرگوش استفاده نمیکنن ‌ بارها و بارها شاهد بهبودی کامل تنی نفسی با خون خرگوش بودیم چرا مورد ازمایش قرار نمیدن ؟؟؟؟

قوانین ارسال نظر
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.