بهتاج، شهر مهربان از پتانسیل بالایی در ورزش برخوردار است

بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با حضور در بخش مهربان شهرستان سراب، در جلسه تخصصی ورزش مهربان با حضور شورای شهر مهربان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب، نماینده دفتر فنی و مهندسی، رئیس اداره ورزش و جوانان بخش مهربان و هیئت‌های ورزشی شرکت کرد.

به گزارش سراب نیوز، بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در بخش مهربان شهرستان سراب، در جلسه تخصصی ورزش مهربان با حضور شورای شهر مهربان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب، نماینده دفتر فنی و مهندسی، رئیس اداره ورزش و جوانان بخش مهربان و هیئت‌های ورزشی شرکت کرد.

01

ایوب بهتاج در این جلسه با عنوان این‌که مهربان شهری با پتانسیل بالا در حوزه ورزش است، گفت: هر یک از شهر های استان فعالیت ورزشی مستمر و مفید را آغاز کنند برای به ثمر رسیدن فعالیت و نیل به اهداف آماده خدمت رسانی هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با حضور در شهر شربیان ضمن بازدید از اماکن ورزشی شربیان، بر روند تسریع در آماده سازی زمین چمن مصنوعی در شربیان تاکید کردند.
0202
رئیس شورای شهر مهربان و شربیان ضمن خوش آمد گویی، مسائل و موارد ورزشی شهر های حوزه خود را تشریح و از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان استان در راستای اهتمام به فعالیت های ورزشی و عمرانی در شهرستان قدردانی کردند.
حیدر لطیفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با عنوان برنامه های مد نظر برای بخش مهربان، خواستار همکاری مردم و مسئولین در خصوص ترویج ورزش علی الخصوص ورزش همگانی در بخش مهربان و همچنین توسعه زیرساخت های منطقه شدند./انتهای خبر