• امروز : شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۴۰۰
2
استاندار اذربایجان شرقی گفت؛

جدایی مهربان از سراب نیاز به همراهی شربیان و دوزدوزان دارد

  • کد خبر : 2643
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
جدایی مهربان از سراب نیاز به همراهی شربیان و دوزدوزان دارد
چندی است که زمزمه هایی در سطح شهرستان مبنی برا جدایی مهربان از سراب شنیده می شود که اخبار گاه و بی گاه از مسئولین و بعضا از مقامات بر این شنیده ها قوت می بخشد که مهربان سودای جدایی دارد و می خواهد از سراب جدا شود.

به گزارش سراب نیوز، چندی است که زمزمه هایی در سطح شهرستان مبنی برا جدایی مهربان از سراب شنیده می شود که اخبار گاه و بی گاه از مسئولین و بعضا از مقامات بر این شنیده ها قوت می بخشد که مهربان سودای جدایی دارد و می خواهد از سراب جدا شود.
بر این اساس امروز پایگاه خبری تبریز من از نشست استانداری آذربایجان شرقی گزارشی تهیه که در بخشی از گزارش محمدرضا پور محمدی با اشاره به مُنفک شدن مهربان از سراب اشاره کرد و گفت: برای اینکه مهربان از سراب جدا شود همراهی اهالی شربیان و دوزدوزان ضروری است.

وی درباره مُنفک شدن بخش مهربان از سراب هم گفت: اهالی شهرهای شربیان و دوزدوزان باید همراهی کنند تا این امر مهم پیگیری شود اما باید شاخص هایی از قبیل فاصله از مرکز استان، جمعیت حدنصاب و غیره مدنظر قرار گیرد تا پس از جمع بندی های نهایی، آلترناتیوهای دیگری هم مورد مطالعه قرار گیرند.

گفتنی است شهر مهربان سال ۱۳۶۷ پس از تقسیمات کشوری از شهرستان اهر جدا و به شهرستان سراب پیوست .

لینک کوتاه : https://news-sarab.ir/?p=2643

مطالب داغ امروز؛

۲۱فروردین
استخدام ۳۰ هزار معلم غیر رسمی
رتبه بندی ۵۵۰ هزار معلم

استخدام ۳۰ هزار معلم غیر رسمی

۲۱فروردین
وضعیت فعالیت مشاغل در آذربایجان شرقی
با آغاز محدودیتهای شدید کرونایی؛

وضعیت فعالیت مشاغل در آذربایجان شرقی

نظرات مردم درخصوص این مطلب

  1. بهتره الانهم خود مهربان از سراب جدا بشه و به اهر یا هریس ملحق بشه تا اینکه بخواد شربیان و دوز دوزان رو با خودش ببره چون مهربان نه محوریت لازم رو بر شربیان و دوزدوزان داره و نه در جغرافیایی بهتری نسبت به دوزدوزان واقع شده بدیهیست شربیان و مخصوصا دوزدوزان نخواهند پذیرفت از شهر نسبتا بزرگتری مانند سراب جدا شده و به شهری در اندازه مهربان ملحق شوند که تقریبا هم جمعیت خودشان بوده البته تبریز هم بخوبی واقف هست در صورت تحقق این امر شهرستان سراب از تبریز دورتر شده و بیشتر تمایل خواهد داشت به استان اردبیل الحاق بشه زیرا اکثر مخالفتها با طرح الحاق سراب به اردبیل از جانب دوزدوزان و شربیان و مهربان صورت میگیره وگرنه سایر مناطق سراب به اردبیل بسیار نزدیکتر هستند

قوانین ارسال نظر
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.