• امروز : شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۴۰۰
10

آغاز طرح ساماندهی و جمع آوری سد معبر خیابانی و ساختمانی در سراب

 • کد خبر : 184
 • ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
آغاز طرح ساماندهی و جمع آوری سد معبر خیابانی و ساختمانی در سراب

به گزارش نیوز سراب ابراهیم ساجد سرپرست شهرداری سراب در جلسه کمیته بررسی و ساماندهی سد معبر عمومی، بیان داشت : شهرداری با رعایت تمام اصول اخلاقی، در برخورد با پدیده غیرقانونی سد معبر با تشکیل تیمی فعال به صورت مستمر با هر گونه سد معبر خیابانی، ساختمانی و دستفروشی قاطعانه برخورد خواهد نمود. ساجد […]

به گزارش نیوز سراب ابراهیم ساجد سرپرست شهرداری سراب در جلسه کمیته بررسی و ساماندهی سد معبر عمومی، بیان داشت : شهرداری با رعایت تمام اصول اخلاقی، در برخورد با پدیده غیرقانونی سد معبر با تشکیل تیمی فعال به صورت مستمر با هر گونه سد معبر خیابانی، ساختمانی و دستفروشی قاطعانه برخورد خواهد نمود.

ساجد افزود : سد معبر، در منظر عمومی موجب آلودگی بصری و برهم خوردن آرامش شهر و شهروندان و مخدوش شدن مبلمان شهری می‌شود، بنابراین اکیپ اجرایی ستاد ساماندهی سد معبر شهرداری با تعامل و همکاری بیشتر، تشدید برخورد قانونی با عوامل ایجاد کننده سد معبر در سطوح شهر را بصورت جدی مورد توجه قرار می دهند.

وی تصریح کرد : البته همکاری شهروندان فهیم با مأموران شهرداری در جهت ممانعت از قرار دادن تابلو در معابر و جلوگیری از دستفروشی اشخاص در مقابل ملک خود، می‌تواند کمک شایانی به مجموعه مدیریت شهری کند.

لینک کوتاه : https://news-sarab.ir/?p=184

مطالب داغ امروز؛

۲۱فروردین
یک سرویس جهیزیه کامل نو عروس نیازمند تهیه شد
۲۱فروردین
استخدام ۳۰ هزار معلم غیر رسمی
رتبه بندی ۵۵۰ هزار معلم

استخدام ۳۰ هزار معلم غیر رسمی

نظرات مردم درخصوص این مطلب

 1. ابتدا وانتهای گذر گاه های مخصوص عابر پیاده در پل تاجیار توسط دست فروش ها و باقالی فروش و….سد معبر شده ! مسئولان سد معبر به پل تاجیار هم عنایت کنند

 2. خوب چی شد؟
  ما که تغییری ندیدیم.
  با عکس انداختن و خبر رو نوشتن که کار نمی کنن
  کار و عمل باید کرد نه عکس گرفتن و …

قوانین ارسال نظر
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.