صفحه نخست » درباره ما

رسانه سراب نیوز از سال ۱۳۹۴ تشکیل و در این مدت توانسته با ارائه اخبار صحیح و پرمحتوا بیش از ۸۰ هزار مخاطب از سطح شهرستان سراب را جذب کند که این آمار رفته رفته در حال افزایش می باشد و ما مفتخر هستیم که بعنوان رسانه پرمخاطب در سطح شهرستان فعالیت می کنیم، این رسانه بدون هرگونه وابستگی جناحی صرفا توسط چند جوان هدایت می شود و هدفی جز خدمت به شهرستان سراب ندارد.

 

سراب نیوز اولین بار در سال ۱۳۹۴ در فضای تلگرام شکل گرفت، این رسانه با تکیه بر اعتماد سازی و ارسال اخبار صحیح و بروز سطح شهرستان و استان توانست در مدت زمان کوتاهی فعالیت خود را گسترش داده و بعد از گذشت چندین سال بعنوان اولین رسانه پر مخاطب شهرستان و یکی از پرنفوذ ترین رسانه های سطح استان نام بگیرید .

سراب نیوز هم اکنون در فضای اینستاگرام ، تلگرام ، ایتا ، سروش ، فیس بوک ، توئیتر و فضای وب فعال بوده و توانسته مخاطبین خود را روز به روز افزایش دهد بطوری که نزدیک به ۷۰ الی ۱۰۰ هزار مخاطب فعال جذب کند .

این رسانه در آذر ماه سال ۱۳۹۸ اقدام به تاسیس فضای وب کرد که توانسته تا به امروز با ارائه اخبار بروز سطح شهرستان بعنوان یک رسانه پرمخاطب نقش مهم خود، در این عرصه را ایفا نماید .

سراب نیوز توسط گروهی از جوانان شهرستان سراب مدیریت می شود که به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری توانسته ضمن ایجاد بستر خود اشتغالی فضایی را برای ایجاد فرصت های شغلی دیگر برای سایر جوانان فراهم کند و در این راستا مفتخر است اعلام کند در چند سال گذشته ضمن تربیت دانش آموختگان  تعداد ۲۳ نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم توسط این رسانه مشغول بکار هستند .


.